Když se tradice snoubí
s moderním designem

Dobrou chuť

Stylová kuchyně

Ač je roubenka stará více než 100 let, najdete v ní plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem, kávovarem a prostornou lednicí. Pro autentický zážitek si můžete něco ukuchtit na kachlových kamnech. Utěrky, rychlovarnou konvici a vše co do kuchyně patří, nechejte doma.

Odpočiňte si

Obývací pokoj

Zabořte se do té nejpohodlnější kožené sedačky a pusťte si film nebo si zahrajte nějakou tu stolní hru. Dejte si sklenku vína a prostě relaxujte. 

Dobrou noc

Ložnice

Najdete v ní manželskou postel z masivního dřeva. Lehněte si a usínejte za zvuku přírody. Abyste se probouzeli odpočatí a plní energie vybavili jsme je zdravotními matracemi. Lůžkoviny a ložní prádlo budete mít připravené a svěží.

Relaxujte

Koupelna

V koupelně je prostorná sprcha. Podlaha je vyhřívaná pro tu největší pohodu. V koupelně najdete také pračku, sušičku i sušák na prádlo, fén, ručníky a spoustu dalšího.

Schovejte si

Garáž

Chaloupka má i garáž a technickou místnost, kde si můžete schovat kočárek, kola, lyže nebo jiné sportovní vybavení.

Pro zpříjemnění pobytu

Vybavení chaloupky

Pro Vaše sportovní vyžití jsme naší chaloupku vybavili českými značkovými koloběžkami Crussis a  následné dlouhé teplé letní večery si pak můžete užít při grilovačce na plynovém anebo na otevřeném litinovém grilu.